- Ten temat ma 1 odpowiedź, 2 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 9 lat temu przez .
Wyświetlanie 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 w sumie)
Wyświetlanie 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
poznam fajnych ludzi na jakiś wspólny wypad rower góry mam 40 lat jestem mama 5 latka piszcie
Stoperko.
Klubowicze często robią wspólne wypady na rowery, w góry czy jak ostatnio, na kajaki.
Spływ kajakowy był bardziej zorganizowany, jednak większość wypadów inicjują sami zainteresowani. Chętni z danego regionu dołączają się do danej propozycji.
Jeżeli chcesz dołączyć do innych, obserwuj forum, stronę główną oraz nasz profil na FB.
Równie dobrze możesz sama coś zaproponować. Ciekawe pomysły często są realizowane.
Dużym ułatwieniem będzie nieco więcej informacji o sobie 🙂
Na razie nie wiemy czy szukasz towarzystwa nad morzem czy w górach, we Wrocławiu czy w Krakowie 🙂
pozdrawiamy, zapraszamy i zachęcamy
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.