- Ten temat ma 0 odpowiedzi, 1 głos, a ostatnio został zaktualizowany 13 lat, 7 miesięcy temu przez .
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
Cześć,
Szukam osób chętnych do wspólnego wzięcia udziału w szkoleniu alpejskim, p-podobnie w Chamonix. Wstępny termin to styczeń-marzec. Moje doświadczenia to głównie wyjazdy letnie i wiosenne, wspinaczka skałkowa i ścienna, teraz chcę się nauczyć chodzenia zimną i po lodowcach.
Wszystkie szczegóły do wspólnego ustalenia. Odpowiedzi najlepiej na priv.
Namaste
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.