- Ten temat ma 0 odpowiedzi, 1 głos, a ostatnio został zaktualizowany 13 lat, 8 miesięcy temu przez .
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
Zmotywowani powstaniem drugiego portu lotniczego dla Warszawy – Modlina, stworzyliśmy blog, którego istnieniu przyświeca szczytny cel – gromadzenie i dzielenie się informacjami na tanie latanie z Modlina i Warszawy, a także inspirowanie podróżników do mniej konwencjonalnych wypadów 😉 zapraszamy!
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.