- Ten temat ma 2 odpowiedzi, 2 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 16 lat temu przez .
Wyświetlanie 3 wpisów - od 1 do 3 (z 3 w sumie)
Wyświetlanie 3 wpisów - od 1 do 3 (z 3 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
W trakcie pracy, bez uprzedzenia czy ubocznych jakichkolwiek objawów pojawił się na wyświetlaczu taki oto tekst::
Błąd. Ponownie naciśnij spust migawki
oczywiście naciskanie spustu nic nie zmienia. „nie pstryka” , wejście do menu odbywa się bez problemu ale jakiekolwiek resetowanie ustawień i zmienianie czegokolwiek nic nie daje.
Aparat wylądował w serwisie na Czapskich i po diagnozie „silnik podnoszący lustro do naprawy „. pomogło na 25 pstryknięć. po ponownej wizycie wyrok – silnik do wymiany i
300 w kieszeni mniej. i tu zonk….wymiana silnika nic nie dała i gość w serwisie przyznał się do nieoczekiwanej porażki , kasę w całości zwrócił …
czy ktoś z was ma jakiś pomysł ? czy może wgranie nowego softu ? jeżeli tak to kto tym się”bawi”
aparat przez 3 lata zapracował w pełni na emeryturę ale bywał ze mną w takich miejscach i zrobił tyle zdjęć że należy się jemu jeszcze nieco uwagi 🙂
Nikon D40X + Grip + Sigma EX 10-20
Może jednak aparat domaga się złożenia na Wawelu w krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów?
no wiesz..on do miniaturek nie należy i z gripem i tym obiektywem gabaryty słuszne ma i szacunku nieco więcej się należy, poza tym za zimne otoczenie jak dla niego.
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.