2013-12-26 o 16:25
#138514
Moderator
Moim zdaniem też jest to pomyłka. Patrząc szerzej, konkurencje alpejskie będą się musiały gdzieś odbyć, pewnie będą to Tatry i czy Kasprowy wystarczy? Kolejne szkody zostaną wyrządzone i tak w kółko…
Szansa, szansą… Pomijając kasę, której Kraków podobno nie ma..