2014-04-14 o 03:51
#140359
Gość
Hahaha. czy, jak kto woli chachachaha!
Ale to wcale nie jest śmieszne :(|
To jest tragiczne, że taka Jagna nie zawiśnie na pierwszej – lepszej latarni!!
Dawniej był pręgierz, lało się w dupę, tudzież, pozbawiało się toporem głupiego łba, a dziś?
Taki głupi łeb, na skalę miasta / państwa, może bezkarnie panoszyć się i nic mu się nie stanie!
Wcale nie głupi – przebiegły, itd. itp.
Patrzyć, a za chwilę wielomilionową odprawę dostanie!, za …
… jak mówię – latarni ci u nas dostatek!!!
BALKANDRIVER
„