2014-01-02 o 17:16
#138649
Moderator
Tak bawiliśmy się przed rokiem
fotorelacja:
http://klubpodroznikow.com/forum/43-gory-i-wspinaczka/7322-ix-fina-wop-schronisko-w-piciu-stawach?limit=6&start=18
i nasze zdjęcia na stronie WOŚP:
http://www.wosp.org.pl/fundacja/aktualnosci/orkiestra_na_zawracie