2013-11-22 o 19:03
#137897
Gość
My z kolei dwa lata temu byliśmy w hotelu w Szklarskiej Porębie (nie pamiętam nazwy, z resztą nie wiem czy mogę podać:)) i też niezbyt dobrze wspominam ten wyjazd:/ Nie wiem jak jest normalnie, bo my akurat korzystaliśmy z pewnej promocji, ale dostaliśmy mały pokoik na ostatnim piętrze (a hotel nie ma windy!) i codziennie po 10 razy w tę i z powrotem biegaliśmy po schodach z małym dzieckiem. Ogólnie zupełnie inaczej oferta i sam hotel w sensie wizualnym były prezentowane na stronie www, a po przyjeździe wielkie rozczarowanie… Widzę, że w Szklarskiej jest więcej miejsc, na które trzeba uważać, ale mimo wszystko uwielbiam te okolice i chyba jeszcze zaryzykuję:)