2014-02-09 o 21:05
#139272
Moderator
Jak śpiewał Jerzy Połomski „Mijają dni, miesiące, mija rok…”
a nawet kolejny rok i lata… bez mian
9.02.14 w samo południe …
.
Turyści i mieszkańcy narzekają ze boją się chodzić wieczorami na spacery pod Wawelem bo jest ciemno.
– Jakie ciemno ? przecież stoi kilka lamp …
– a , że niby nie mają jak świecić bo żarówek brak i wyglądają jak spodki UFO ?
– oj tam, oj tam, czepiasz się….
.
nawet Ciasteczkowy Potwór wkurzył się konkretnie …
Attachments: