2013-10-02 o 13:16
#137265
Moderator
Jak się okazuje, wysoko się nie da. Deszcz i minusowe temperatury zrobiły ze skał lodowisko. Do tego lekko prószy śnieg i zrobiły się warunki najgorsze z możliwych. Wszystko jest pokryte cienką warstwą lodu a miejscami i śniegu.
Teraz można sobie pochodzić w dolinkach i po szlakach wydeptanych. Skała zupełnie odpada.
.
Attachments: