Też myślałem o tym kilkukrotnie ale jakoś zwykle za późno żeby coś konkretnego ustalić 😉 Ale kiedyś pewnie w końcu się uda a tymczasem gdyby była ładna pogoda to przed południem można by kawałek szlaku zaliczyć 🙂
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.