2013-10-09 o 14:37
#137331
Moderator
To już raczej koniec jakiejkolwiek nadziei na odnalezienie żywego trzeciego członka wyprawy.
Znaleziono ciało drugiego Polaka, który zaginął dwa tygodnie temu na zboczach Kazbeku. Powiedział o tym Informacyjnej Agencji Radiowej polski konsul w Tbilisi, Arkadiusz Kłębek.
więcej:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/gruzja-znaleziono-cialo-drugiego-alpinisty/9x8ht