2013-12-17 o 14:17
#138317
Moderator
Po ostatnim slajdowisku pojawiły się kolejne osoby chcące pomóc, z czego się bardzo cieszymy.
Aby ułatwić wszystkim którzy jeszcze by chcieli coś dołożyć, proponujemy aby przynosili do zaprzyjaźnionego sklepu (sponsora poniedziałkowych nagród a wszyscy klubowicze mają tam 15% rabatu )
Sklep Górski ALPAMAYO
ul. Sławkowska 18 w godz. 11.00 d0 19.00
Zbieramy wszystko do czwartku i w piątek zawieziemy rodzinie.