2014-03-19 o 03:59
#139945
Moderator
Zima łagodna i remont idzie pełną parą. Wszystko fajnie ale dlaczego do jasnej cholery mają przy tym cierpieć mieszkańcy Mogilskiej ?
Nawalone parkomaty i strefa płatnego parkowania NA BUDOWIE !
Chodniki po obu stronach to labirynt by dojść gdziekolwiek !
Wszystko to pryszcz przy warczących koparach o północy !
Mieszkańcy Mogilskiej to śmieci z którymi nikt się nie liczy ?
.
Attachments: