2013-09-18 o 13:25
#137112
Moderator
18 września mamy jeszcze lato ale poranek wygląda już zimowo….
Mimo słonecznej pogody, to są najgorsze warunki do chodzenia szlakami powyżej schronisk. Na cienkiej warstwie śniegu o kontuzję bardzo łatwo. Zdecydowanie odradzamy wyjść w wyższe partie Tatr.
Lepiej zaczekać kilka dni na nadejście jesieni i poprawę warunków.
Na stronie TOPR takie oto obrazki
.
i zdjęcie ze schroniska
Attachments: