2014-04-30 o 11:52
#140624
Moderator
Natura ponownie stanęła po naszej stronie. Przez całą niedzielę była świetna pogoda. Wszystkie szlaki udało nam się przejść i posprzątać. Zabrakło sprzętu i paru osób, by posprzątać brzegi i zatory rzeczki Prądnik, ale… dokładnie po zakończeniu pikniku, gdy już wszyscy byli w drodze do domu, runęła ściana wody. Woda przeszła dużą falą i spłukała to czego nie udało nam się zebrać :laugh: