2014-04-28 o 19:49
#140576
Gość
Ja również dziękuję za dobrze i pożytecznie wespół-zespół spędzony czas.
Mam nadzieję, że OPN zajmie się gigantycznym dzikim wysypiskiem śmieci (nie sposób go było uprzątnąć – ilość śmieci spokojnie na pół wywrotki), które jest na terenie Parku w Grodzisku przy czerwonym szlaku (idąc od Pieskowej Skały po prawej stronie), tuż przy zabudowaniach. Paweł powinien zapodać zdjęciami, które tam poczynił.