2014-04-28 o 16:08
#140567
Moderator
Dziękujemy wszystkim którzy na swoich pojazdach mają naklejki z logo cyklu akcji !
Chętnych umieszczeniem kolejnych naklejek na swoich samochodach czy motocyklach, prosimy o kontakt. Wyślemy pocztą lub w poniedziałki można odebrać osobiście na naszych slajdowiskach. Możemy także przygotować ściśle określony rozmiar pod Wasze oczekiwania. (samochody, witryny, plansze itp).
Naklejki wykonane sąna folii samoprzylepnej techniką druku solventowego czyli odporne na wodę i łatwe do usunięcia.
Co prawda pierwszy nakład już się kończy, ale dzięki fundatorowi naklejek czyli serwisowi http://www.nocowanie.pl mamy nadzieję na dodruk :laugh:
.
Attachments: