2013-09-10 o 12:12
#137008
Gość
Mimo napisu jak wół, widniejącego przy wejściu do Parku, na szlakach było co zbierać:

tak na dobry początek pobratać się z krową trza:
na Okrąglicę zacna kolejka. Co baaaaaaardzo miłe ze strony Parku: nie płaciliśmy za wstęp na szczyt (5 zł/normalny i 2,5 zł/ulgowy). Chciałam grzecznie zapłacić, ale jak nas pani z obsługi zobaczyła z workami i śmieciami powiedziała, że wchodzimy za darmo. Bardzo miła niespodzianka! Dziękujemy!
na Okrąglicy
spotkanie z pampersem, czyli: mama, ty lepiej otwieraj worek na śmieci a nie rób zdjęcia, bo to jest pełne i śmierdzi!
odpoczynek Stwora Rękawiczkowego:
ułańska fantazja palacza, czyli rzeżba leśno-fajkowa
wory niesiem i zbieramy:

na koniec kocie pożegnanie z Trzema Koronami

Attachments:









