2014-03-06 o 04:27
#139741
Gość
Popieram tą wspaniałą inicjatywę!
W okolicy, gdzie mieszkam, bezdomni śpią na schodach pod sklepami.
Nie pijaczki, tzw. „menele”, nie.
Czy jest jakaś koordynacja pomiędzy firmą, a takimi ludźmi?
Czy można wskazać konkretnego człowieka, który takiej pomocy potrzebuje? Bo ja mogę.
BALKANDRIVER