2013-09-04 o 14:42
#136951
Gość
witam wszystkich jak widze nie podroznikow,tylko moderatorow/ korektorow wypowiedzi zamieszczonych 🙂
chcialam tylko zamiescic info dla tych co chcieliby podrozowac w realu nieco czesciej i nieco taniej, fakt faktem prezentacja jest za egzaltowana i za dluga, co nie zmienia stanu rzeczy ze przedstawia wg mnie nowe mozliwosci podrozowania i zarabiania, pozdrawiam wszystkich Podroznikow!