2014-04-15 o 13:07
#140371
Gość
Jak my jeździmy samochodem to mamy takie roczne ubezpieczenie assistance od Startera na Europę, zawsze gdzieś się wyskoczy a to do Czech a to w dalszą podróż.
Widziałem, że oni tez wprowadzili teraz polisy na podroży więc może coś tam od nich też weźmiemy. Ogólnie jak jedziemy na porządnego tripa za granice to to zawsze coś bierzemy ekstra.