2014-04-21 o 20:21
#140459
Moderator
Czy dyrektor Teatru Słowackiego jest niewidomy ? a może mieszka w stodole we wsi zabitej dechami i dal niego takie obrazki to norma ? Może niech sobie jeszcze chłopina krowy i barany zapędzi na trawniki.
Niekończąca się żenada przy jednym z najważniejszych zabytków Krakowa i jednym z najpiękniejszych teatrów w Polsce.
Gdzie jest też do jasnej cholery Straż Miejska ?
Lamusownia jest kilka kilometrów dalej ! Nic sienie zmienia a nawet złomu przybywa.
Taki widok mają zapamiętać turyści zwiedzający Kraków ?
.
Attachments: