2014-04-29 o 03:27
#140579
Gość
Zdecydowanie popieram opinię Kaśka: byłam w kopalni z synem jesienią ub.r. Abstrahując już od tego, że dziecię było zachwycone to i mnie się szalenie podobało. Obsługa bardzo życzliwa, otwarta i jajcarna, poczynając od pań w kasach a skończywszy na przewodnikach, dysponujących ogromną wiedzą.
Ta kopalnia, jak dla mnie, absolutnie się nie kwalifikuje do miejsc, które należy omijać szerokim łukiem, wręcz przeciwnie.