2014-05-27 o 14:50
#141414
Gość
Jednak nie mamy takich dobrych stawów jak myśleliśmy ale nadrobimy za rok w planie przebiegniecie co najmniej 30 km trasy zobaczymy treningi zaczęte lecz po kieracie to raczej powinien być odpoczynek jak na razie przez tydzień a trasa wedle konstruktora zrobilismy 50 km wedle mapy 75 km czyli i tak wynik jest zacny ale 6.6.2014 Chłosta Beskidzka 56km po szlaku to będzie jak spacerek 🙂