2014-04-03 o 16:09
#140180
Moderator
weekend to zdecydowanie za mało, na szczęście jest dość blisko więc można częściej na weekend tam jeździć, choć przez weekend większość z zewnątrz jak najbardzij da sie zobaczyć przy intensywnym spacerze
Fotorelacja z dwóch weekendów: https://www.klubpodroznikow.com/relacje/europa/1130-berlin