To już chyba nasza tradycja że wszystkie inwestycje zawalane są z terminami…
[b]2013 grudzień – uruchomienie hali
[/b]
Mamy połowę lutego i sprzyjającą aurę (brak zimy) a zakończenia budowy jakoś nie widać. Stan w jakim znajduje się obecnie, nie zapowiada szybkiego końca tej inwestycji.
W przeciwieństwie do wielu ekip i wzmożonych prac przy przebudowie położonej obok, ul. Mogilskiej, tutaj dzieje się bardzo niewiele. Piękna pogoda a na elewacji… JEDEN człowiek plus kilku w tunelu prowadzącym na płytę i dwóch na dachu małej hali. W takim tempie to marnie z terminem na Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej jakie mają się odbyć na tej hali.
na stronie http://lovekrakow.pl/aktualnosci/krakow-arena-na-ostatniej-prostej-wkrotce-kolejny-dzien-otwarty_4266.html
można przeczytać że :
Jak zapewnia prezes Agencji Rozwoju Miasta Zbigniew Rapciak, prace na budowie Kraków Areny idą zgodnie z harmonogramem. Największa hala widowiskowo-sportowa w Polsce z dnia na dzień nabiera ostatecznego kształtu, a robotnicy powoli szykują się na przyjęcie mieszkańców w ramach kolejnego dnia otwartego.
czyli że zawalenie terminu jest zgodne z planem ? :laugh:
Jakie to krakowskie :laugh:
.
Pewnie zostanie nam tylko zrobić sobie zdjęcie na tle (wizualizacji) hali i czekać cierpliwie na otwarcie. Oby hali nie spotkał podobny los jak dworca PKP oddanego… 2 lata po Mistrzostwach …