2014-06-13 o 16:01
#141771
Gość
o0 Widze ze spotkamy się szybciej bo ja z Pawłem i Ptaszkiem zaczynamy z Rzek i ruszamy żółtym przez Jaworzynkę i Gorc Troszczański czyli Polana pustak będzie naszym spotkaniem a dalej można już razem sprzątać bo i tak tą samą trasą podreptamy 🙂