2014-06-04 o 16:24
#141593
Gość
Dzięki za te informacje. Cokolwiek by się o panu Cejrowskim nie mówiło (do dziś pamiętam, jak nasz profesor z antropologii kultury starał się nas do „takich” podróżników zniechęcić) ja i tak bardzo lubię śledzić jego podróżnicze poczynania. Uważam, że jest nie tylko bystrym obserwatorem, ale przede wszystkim wspaniałym gawędziarzem.