2014-03-29 o 14:28
#140083
Moderator
Mamy dla Was 2 osobowe zaproszenie !
Kto pierwszy ten lepszy :laugh:
Do godz. 16.00 czekamy na maila z podaniem imienia i nazwiska i nr telefonu, byśmy mogli oddzwonić i przekazać zaproszenie przed koncertem w NCK.
[email protected]