2014-05-19 o 16:52
#141138
Gość
Śpieszę uzupełnić listę szlaków wysprzątanych podaną przez Admin: czarny z Czatoży na Kolisty Groń /1 worek/, zielony przez Mędralową do Przełęczy Jałowieckiej /2 worki/, czerwono-żółty od Przełęczy Jałowieckiej do Markowych Szczawin :angry: , żółty powrotny do Czatoży /2 worki/ /licząc skromnie//nie licząc sznura/.
Zgodnie z ustaleniami poczynionymi z Adminem :kiss: Szczerozłoty Odyniec Nasz Samotny :cheer: , mrucząc z zadowolenia, muskał nas delikatnie prawie całą drogę, nie mamy zdjęć, ale jak piękne są zbocza Mędralowej trzeba zobaczyć osobiście, czego wszystkim życzę na wiosnę. :laugh: