2020-04-01 o 02:30
#153560
Gość
Ograniczenia odnośnie transportu raczej mocno odbiją się na gospodarce. Tu też o tym mowa transport-a-koronawirus
Natomiast bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu. Oby wszyscy stosowali się do tym ograniczeń i by sytuacja szybko się unormowała.