Ja polceam Wierzycę. Na pewno nie jest to rzeka dla początkujących, jednak wrażeń zapewnia mnóstwo. Są odcinki łatwiejsze, są też odcinki pełne zwałek. Jednak praktycznie wszędzie jest malowniczo, a nurt jest wartki. Miejscami trocję zwalnia i daje chwilę na relaks i odsapnięcie oraz podziwianie pięknej przyrody, by później znów przyspieszyć i dać nam trochę adrenaliny. Wierzyca to jeden z piękniejszych szlaków na całym Pomorzu.
Serdecznie zapraszam też do skorzystania z usług mojej wypożyczalni sprzętu wodnego: http://www.kajakodajnia.pl/
Organizujemy też wydarzenia kajakowe połączone z innymi atrakcjami, takimi jak koncerty, festiwal taneczny czy rekonstrukcja historyczna na Zamku w Gniewie.
Więcej szczegółów o naszych wydarzeniach można znaleźć na:
stronie www: http://www.kajakodajnia.pl/events.html
oraz fb: https://www.facebook.com/pg/kajakodajnia/events/
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na szlaku!




