2014-06-20 o 20:14
#141933
Gość
Hej Wojtek,
wybieram się również jutro z kolegą, z Krakowa. Planujemy busa i wejście na szlak w Lubomierzu lub Rzekach, więc jeśli jedziesz i masz miejsca to może zabralibyśmy się z Tobą. Napisz jakiś telefon na mojego maila, oddzwonię.