2014-04-09 o 02:38
#140286
Gość
Tak dla przypomnienia 🙂 wszystkie smardzowate są w Polsce pod ochroną i możemy je tylko fotografować. Prawdę mówiąc od wczesnej wiosny przeszedłem 5 Krakowskich Dolinek i nie spotkałem ani smardzówek czeskich ani smardzy (może było jeszcze za wczas) Myślę przejść w czasie akcji Dolinę Kluczwody… Będzie nas 3 osoby zapraszam innych grzybiarzy na ten szlak – przy okazji możemy pooznaczać napotkane grzybki (na 100% powinny być raczej czarki austriackie – też są pod ochroną) Do zobaczenia na szlaku… 🙂