2014-03-27 o 16:17
#140070
Moderator
Trwa batalia właściciela punktu wulkanizacji na terenie dzierżawionym od miasta. Chodzi o bardzo duże odszkodowanie jakiego domaga się najemca. Przez lata nie dotrzymywał warunków zapisanych w umowie a całkiem niedawno aby się z tego wywiązać, postawił przyczepę campingową z zapiekankami.
Widok od strony hali przy budowanej ul. Lema
.
Attachments: