2014-02-24 o 03:10
#139583
Moderator
Mijają kolejne miesiące, zimy nie ma i można by posprzątać. Niestety jak widać, nic pod tym względem się nie zmienia…. 23 lutego, piękna pogoda i tłumy wokoło a śmieci jak leżały tak leżą. Alejka się rozpada a meleksiarze zrobili sobie już regularny parking obok śmiesznego pseudo rycerza w kartonowej zbroi.
.
Attachments: