2014-02-11 o 15:50
#139296
Gość
Hej,
Tak w wielkim skrócie Gdańsk – Nynasham (prom). Później jechaliśmy E4 w górę, E10, E8 do Norweskiej E6ki (tutaj chwila zadumy i sprawdzenia gdzie będzie ładna pogoda, okazało się że w okolicach Tromso więc ruszyliśmy E6 do Tromso). Za Tromso 863 na północ. Tu zaczęliśmy szukać miejsca do uchwycenia zorzy. Co do samego wyjazdu można by opowiadać dużo 🙂
Tutaj link do relacji „z wyjazdu”
Relacja dzienna. A na dniach pojawi się relacja całościowa.