2014-02-09 o 20:38
#139252
Moderator
Zima, znaczy… wiosna w pełni wiec sezon grillowania trwa w najlepsze i jak widać ewoluuje :laugh:
.Tylko czekać kiedy budka z hot-dogami się pojawi i może jaki saturator żeby czymś przepić :woohoo:
Niedzielna słoneczna pogoda idealna na wawelskie grillowanie
.
Attachments: