2014-01-12 o 03:20
#138758
Gość
Świeżutkie wiadomości z Piątki:
pobite wszelkie rekordy!!! Z samej licytacji 6500 zł a ze sklepikiem przekroczone 7000 zł!
Sama Panorama Orlej Perci wylicytowana za 800 zł!!!
Jutro nasza dzielna grupa pod wezwaniem rozpoczyna zbiórkę na szlakach.