2013-12-09 o 17:40
#138176
Gość
Ludzka głupota i bezmyślność nie ma czasem granic… To naprawdę straszne. Dobrze, że nic się nie stało temu panu, ale gdyby stało się komuś innemu w tym czasie? Ratownicy, zamiast pomagać komuś kto faktycznie jest w niebezpieczeństwie, traciliby czas na szukanie kogoś kto sobie smacznie śpi, albo podziwia bezpiecznie piękne widoki.. Góry nie są dla ignorantów i tych, którzy nie mają wyobraźni..