2013-09-14 o 20:04
#137044
Moderator
BALKANDRIVER , że niby ja to chucpa ? a jak nazwiesz jegomościa pilnującego by nikt tych śmieci jemu nie podprowadził ? :laugh:
Wyjście z Tunelu „Magda” gdzie masa przyjezdnych przechodzi pomiędzy dworcem PKP a PKS. Na środku stoi jedyny kosz …
dalsze słowa zbędne w półmilionowym „Mieście Królów” …
.
Attachments: