2013-09-13 o 03:10
#137036
Gość
Super, zatem do zobaczyska.
Jak nie dasz rady być na piątkowym ognichu to jadąc do Ustrzyk (jeśli będziesz jechać od str. Cisnej a jak od Ustrzyk Dolnych to masz średnio po drodze) tyrknij do mię, cobym Wam worami/rękawiczkami zapodała (chyba, że macie jeszcze zapas z Pienin?) – zejdę na Wyżniańską i dam Ci, co trza (planuję byc w Bacówie nie później niż o 19).
Napisz też proszę jakie szlak(i) chcecie/planujecie wziąć na tapetę i sprzątnąć.