- Ten temat ma 0 odpowiedzi, 1 głos, a ostatnio został zaktualizowany 13 lat, 2 miesiące temu przez .
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
„Warszawa Nocą” to cykl pięciu nocnych imprez sprinterskich biegów na orientację organizowanych przez Ursynowsko-Natolińskie Towarzystwo Sportowe od listopada 2012 do marca 2013 roku. Wszyscy mogą podjąć to wyzwanie – do wyboru 4 zróżnicowane pod kątem trudności trasy, każdy znajdzie coś dla siebie!
Wystarczy mała latarka do czytania mapy, trochę wolnego czasu i pozytywna energia na start! Organizator gwarantuje doskonałą zabawę w postaci aktywności fizycznej i jednocześnie fantastyczny sposób na urozmaicenie długich zimowych wieczorów. A wszystko to w zasięgu komunikacji miejskiej.
Na cykl składa się pięć następujących imprez: 28 XI Dolinka Służewiecka, 12 XII Agrykola, 16 I Fasolowa, 20 II Solec, 13 III Kazury
Szczegóły: http://www.sport.ursynow.pl/page/index.php?str=1746&id=4047
.
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.
klubpodroznikow.com – Copyright & Copy 2025/26
Created by Konfig.Info