- Ten temat ma 6 odpowiedzi, 2 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 14 lat temu przez .
Wyświetlanie 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7 w sumie)
Wyświetlanie 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
Cześć!
Jestem tu nowa.
Szukam chętnych na wspólną wyprawę.
Cel-Gruzja. Sposób poruszania-autostop. Generalnie low-cost, ale można czasami zaszaleć.
Coś o mnie: Pochodzę z Krakowa, mam 24 lata, studiuję.
Jestem pozytywną osobą, która stara się z miłością podchodzić do życia i ludzi, mimo wszystko:)
Do tej pory nie podróżowałam autostopem za granicą, ale z opowieści wiem, ze to nic trudnego. Potrafię wczuć się w sytuacje i jestem rozgarnięta:)
Szukam podobnych osób:)
Chciałabym jeszcze dodać, że jeśli ktoś ma inne plany, marzenia, to a nóż się dogadamy. Swego czasu myślałam także o Bałkanach i w sumie temat nie ucichł w moim sercu. A trasa mniej więcej taka:)
https://maps.google.pl/maps/ms?msid=214 … c7d1&msa=0
Zapraszamy w poniedziałek na nasze slajdowiska a tutaj w rozmowach na żywo może być o wiele łatwiej :laugh:
A jaki termin?
Ja ma stosunkowo dużo czasu w te wakacje. Mniej więcej od połowy lipca aż do września.
Byłbym chętny, ale urlop mam dopiero od początku września, jakieś 2 tyg.
Aha, to napisz na maila, to pogadamy więcej, może akurat…bo ja też mam jeszcze inne plany.
[email protected]
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.