- Ten temat ma 5 odpowiedzi, 2 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 16 lat temu przez .
Wyświetlanie 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6 w sumie)
Wyświetlanie 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
Klub Podróżników „Śródziemie” oraz Azjatyckie Koło Naukowe UEK
zapraszają na wieczór Azjatycki
1. Ela Sermet – „Słodko-kwasny smak Indochin” (od godz. 19:00) „Słodko-kwaśny smak Indochin”
w przerwie degustacja herbat Chińskich
prowadzi Bartłomiej Chodyń
Prezes SEYM Kraków
(od godz. 20:00, po przerwie)
Jacek Płonczyński
„W stronę Tybetu – Dolina Spiti, Tybet Zachodni (Indie)”
więcej o wieczorze :
https://www.klubpodroznikow.com/slajdy/636-wieczor-azjatycki
Zgłaszam protest! Co się stało z herbatkami? 😉
Herbatka? Została wysłana do Bostonu drogą morską…
😉
„Herbatka” była po slajdowisku do północy, tylko miała jakiś dziwny kolor biało-czerwony i nie wiem dlaczego z tabasco :unsure:
no to niezłe te herbatki… :laugh:
Musi, że był kryptogóral w „Śródziemiu” i stąd Goralentee 😉
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.