- Ten temat ma 3 odpowiedzi, 2 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 15 lat temu przez
Redakcja.
-
AutorWpisy
-
2011-06-16 o 23:22 #127555
RedakcjaModeratorZainteresowani podglądacze i klubowicze przychodzący na slajdowiska wiedzą o czym mowa. Kij jednak zawsze ma dwa końce i właśnie ten drugi koniec od dzisiaj jest w użyciu :woohoo:
Dzisiaj tj 16.06 sprawę skierowałem do Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście ul. Mosiężnicza 2 a osoby „zainteresowane” zostaną w odpowiednim momencie poinformowane. Blisko 2 lata nie reagowałem na ataki oszołomów ale skoro twierdzą że to taka fajna zabawa to i ja się do niej czynnie włączę 😆
Piłka w grze ….2011-06-18 o 04:06 #127575
RedakcjaModeratorPotwierdziły się wielowątkowe przypuszczenia i sprawa także dla prokuratury stała się jasna. Marna pseudo konkurencja nie wytrzymała ciśnienia i po blisko 2 latach nieudolnego naśladowania posunęła się o 2 kroki za daleko…
No cóż, organa ścigania będę miały więcej pracy bo jak się okazuje, osób zamieszanych jest nieco więcej niż tylko jeden oszołom rozsyłający maile za namową desperatki bez pomysłu na życie.
Jest też i judasz słusznie nazwany w komedii „Dwulicusem” …2011-06-19 o 16:30 #127582
Albin MarciniakModeratorPatrząc na sytuacje jakie miały miejsce w ostatnim czasie przykre jest to, że ludzie którzy określają, iż zależy im na jednoczeniu środowiska podróżniczego sami próbują go zniszczyć, oczerniając i kierując niesprawdzone informacje wobec człowieka, który utrzymuje w dobrej działalności klub, zrzesza ludzi na spotkaniach i rozmowach (co od początku było ideą). Ponadto robi to wszystko z pasji poświęcając swój czas i chęci.
Czy taka rywalizacja jest potrzebna i czy prowadzi ona do czegoś innego niż tylko zubożenia ?… bo na pewno nie wnosi nic dobrego i nie rozwija nikogo w aspekcie zarówno społecznym jak i integracji świata podróżniczego..2011-06-22 o 23:14 #127650
RedakcjaModeratorBiedne dziewczę zachowuje się już jak naćpana w tym szale niemocy tocząc pianę nienawiści … a młodzieniec jaki dał się omamić i nadal rozsyła maile niczym posłuszny cieć bez świadomości swoich czynów karalnych…
Po złożeniu doniesienia do Prokuratury doszedł także UJ bo tam także smrodek się zrobi wokoło studencika TT .
Kolejne pismo złożone będzie na cześć prowokatorki tego prymitywnego zabiegu jak i tego z przed ponad 1,5 roku bo już raz pokazała jak traktuje swoje otoczenie.
Nie zniżę się do jej poziomu i nie podejmę tej prymitywnej gierki na wymianę. Teraz Temida się tym zajmie.
Zal tylko ludzi jakim ona robi wodę z mózgu …
A dowodów z dnia na dzień przybywa bo ludzie przesyłają otrzymane maile i kręcą kółka na czole kierując je nadawcy i prowokatorce. -
AutorWpisy
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.