2019-05-29 o 18:56
#153421
Gość
Moim zdaniem, zakaz ten uderza w normalnych obywateli, którzy kulturalnie chcieliby wypić piwko po pracy pod przysłowiową chmurką. Bo ktoś kto jest żulem służby raczej nie obarczają mandatami.
Pozostała część społeczeństwa będzie więc karana mandatami, bo tak postanowił ustawodawca
Oczywiscie zakaz ten nie dotyczy ogródków piwnych, terenów prywatnych itd. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: ww.prawokonsumenckie.pl/pl/a/czy-mozna-pic-alkohol-pod-chmurka
Witryna na której tematyka ta została trochę szerzej opisana.