2019-05-31 o 17:30
#153426
Gość
Bo kawa sypana oraz rozpuszczalna nigdy nie będzie miała takiego aromatu jak kawa z pełnych świezo mielonych ziaren, co jest w zasadzie logiczne. Trochę tego aromatu ubywa. Poza tym osobiście nie przepadam za kawą mieloną z uwagi na fusy.
Jeśli pijesz kawę codziennie, polecam kupienie sobie kawiarki bo tylko dzięki temu będziesz w stanie wydobyć odpowiedni aromat. Porządnej jakości urządzenia do parzenia kawy kupisz tutaj:
mkfresh.pl/akcesoria/urzadzenia-do-parzenia.html
Kawiarka od nich ma dobrą uszczelkę i jest wykonana z solidnego tworzywa (nie polecam tanich kawiarek z allegro czy olx z uwagi na to, ze mogą wywoływać nieprzyjemny metaliczny posmak).