2019-06-03 o 21:46
#153429
Gość
Cześć, jak kolega pisał jest wiele firm, ja używam taką jedna. Możesz spróbować. Bo tak samo jest w Katowicach i Krakowie, że transport jest do bani. U mnie (wylatuje z Poslki zawsze na kilka tygodni) sprawdzają się transfery i tak trafiłem natransferis24.pl – dla mnie spoko. Ważne, że nie muszę dzwonic, prosić się, klikam na stronie i dostaje potwierdzenie. Ja nie narzekam i w dodatku mam z nimi po drodze do Pyrzowic jak i do Balic. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z innymi to niech zapoda tu opis.